top of page

Fotoobrazy 

Všetky fotografie, ktoré sú v galérii, si môžete objednať vo forme výtlačkov na bavlnenom plátne, na papieri alebo zarámované. Realizácia fotografií trvá cca 1 pracovný týždeň a ďalšie 2 dni na odoslanie a dodanie. Fotografie sú zhotovované na kvalitných a overených materiáloch a u dodávateľa, s ktorým spolupracujem dlhodobo. 
Taktiež je možné zakúpiť licencovanú fotografiu.
shutterstock_1497731666.jpg
Fotografie na plátne

Tlač na bavlnené plátno s natiahnutím na drevený blind rám. Fotografie sú tlačené na bavlnené plátno 370g/m2, ktoré vďaka prírodnej štruktúre dodáva fotografií umelecký charakter. Veľko-formátové fotografie na plátne vyniknú svojou hĺbkou, živými farbami a životnosťou. Súčasťou prevedenia je závesný systém na stenu. K cene fotografií je potrebné pripočítať 8 € za poštovné. 

plátno podlaha výška.jpg
plátno stena.jpg
Fotografie kašírované na dibondovej doske
dibond.jpg

Fotografie sú vytlačené na fotografickom papieri FineArt ( bavlna alebo baryt )  a kašírovaním na dibondovú dosku získajú dodatočnú ochrannú vrstvu a stanú sa trvácnymi. Dibond predstavuje kompozitný materiál zložený z plastovej dosky a z tenkej hliníkovej dosky, ktorá sa na oboch stranách. Súčasťou prevedenia je závesný systém. K cene fotografií je potrebné pripočítať 8 € za poštovné. 

Fotografie na papieri fine art

Tlač fotografií realizujem na Fine Art papiere, ktoré sú synonymom pre najvyššiu kvalitu tlače v každom detaile, vďaka ich prírodnej štruktúre a coatingu umožňujú jedinečnú škálu a intenzitu farieb. Papiere sú z čisto prírodných materiálov bez použitia kyselín a chemických prísad. Na tlač používam papier PhotoArt White Baryta 310 gm ( lesklý papier s tradičným fotografickým vzhľadom )a Museum Natural Rag 260 gm ( matný papier s mäkkým povrchom ).

K cene fotografií je potrebné pripočítať 4 € za poštovné. 

Zarámované fotografie

Pri rámovaní fotografií je cena stanovená individuálne. Závisí od veľkosti fotografie a pasparty, druhu rámu ako aj druhu zasklenia. V prípade záujmu o takýto druh finalizácie ma prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky. 

shutterstock_1026373183.jpg
Objednávka fotoobrazu
Rozmer fotografie
Finalizácia fotografie

Ďakujem za zaslanie požiadavky! Čoskoro Vás budem kontaktovať.

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram
bottom of page