top of page

Fotografické kurzy a workshopy

 Na mojich kurzoch máte možnosť nahliadnuť hlbšie do tajov fotografie a strávite pohodový foto víkend na krásnych miestach na Slovensku aj v zahraničí s dobrou organizáciou a príjemnou partiou. Krajinárskej fotografii sa venujem takmer 20 rokov a pokúsim sa Vám odovzdať čo najviac z toho, čo som sa za tú dobu naučil. Nebudem Vás učiť ako pri počítači vytvoríte z " ničoho niečo". Budem Vás učiť ako si fotenie naplánovať a zrealizovať tak, aby ste čo najviac roboty odviedli v teréne pri plánovaní fotenia, práci so svetlom, technikou a kompozíciou. Nemalú časť workshopu budeme samozrejme venovať aj úpravám fotografií.  

Skupinový

workshop

Kurzy krajinárskej fotografie pre max 10 účastníkov so skúseným fotografom na tých najkrajších miestach doma aj v zahraničí. Plánovanie, teória, posproces a hlavne učenie sa priamo v teréne. 

20211017_065805.jpg
20210717_190736.jpg

individuálnyworkshop

Individuálny kurz ušitý na mieru práve pre Vás. Dĺžku, miesto a náročnosť kurzu nastavíme tak, aby sa Vaše vedomosti a schopnosti posunuli čo najviac. 

onlineWS
teória&úpravy

Online hodiny zamerané na teoretickú časť fotografie resp. na posproces fotografií. Dĺžka a samotný obsah WS, bude prispôsobená tomu, čo naozaj potrebujete

Untitled-1.jpg
bottom of page