top of page

Fotoobrazy a Licencované 

fotografie

Všetky fotografie, ktoré sú v galérii, si môžete objednať vo forme výtlačkov na bavlnenom plátne, na papieri alebo zarámované. Realizácia fotografií trvá cca 1 pracovný týždeň a ďalšie 2 dni na odoslanie a dodanie. Fotografie sú zhotovované na kvalitných a overených materiáloch a u dodávateľa, s ktorým spolupracujem dlhodobo. 
Taktiež je možné zakúpiť licencovanú fotografiu.
shutterstock_1497731666.jpg
Fotografie na plátne

Tlač na bavlnené plátno s natiahnutím na drevený blind rám. Fotografie sú tlačené na bavlnené plátno, ktoré vďaka prírodnej štruktúre dodáva fotografií umelecký charakter. Veľko-formátové fotografie na plátne vyniknú svojou hĺbkou, živými farbami a životnosťou. K cene fotografií je potrebné pripočítať 8 € za poštovné. 

shutterstock_1486560236.jpg
Fotografie na papieri fine art

Tlač fotografií realizujem na Fine Art papiere, ktoré sú synonymom pre najvyššiu kvalitu tlače v každom detaile, vďaka ich prírodnej štruktúre a coatingu umožňujú jedinečnú škálu a intenzitu farieb. Papiere sú z čisto prírodných materiálov bez použitia kyselín a chemických prísad. Na tlač používam papier PhotoArt White Baryta 310 gm ( lesklý papier s tradičným fotografickým vzhľadom )a Museum Natural Rag 260 gm ( matný papier s mäkkým povrchom ).

K cene fotografií je potrebné pripočítať 4 € za poštovné. 

Zarámované fotografie

Pri rámovaní fotografií je cena stanovená individuálne. Závisí od veľkosti fotografie a pasparty, druhu rámu ako aj druhu zasklenia. V prípade záujmu o takýto druh finalizácie ma prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky. 

shutterstock_1026373183.jpg
Ako si objednať fofotobraz?

Najjednoduchšie je kontaktovať ma mailom cez kontaktný formulár alebo prostredníctvom sociálnych sietí. Odpoviem Vám čo najkratšom čase. 

Licencované fotografie

Tlač v prípade, že Vás zaujala niektorá z mojich fotografií, prípadne sa hodí k Vášmu produktu alebo do Vášho projektu, je možné zakúpiť si licenciu k tejto fotografi. Licencia môže byť výhradná aj nevýhradná. Pri nevýhradnej licencii môže autor fotografiu aj po jej predaní ďalej rozširovať prípadne predávať. Pri výhradnej licencii sa autor zaväzuje, že túto fotografiu už nebude používať. Ceny sa odvíjajú od druhu použitia, množstva fotografií ale aj od konkrétnej fotografie. 

Nevýhradná licencia

Ako autor fotografie môžem poskytnúť licenciu neobmedzenému počtu záujemcov. Ide o cenovo dostupnejšiu alternatívu. Cena nie je pevne stanovená a závisí na konkrétnej fotografii. Približné ceny nájdete nižšie. 

výhradná licencia

Ako autor fotografie nemôžem poskytnúť licenciu k tejto fotografii ďalším osobám. Ideálne riešenie, pokiaľ chcete mať istotu, že táto fotografia sa objaví iba na Vašom produkte alebo vo Vašom projekte. Cenu pri tomto type licencie určujem individuálne na základe požiadaviek klienta

Najjednoduchšie je kontaktovať ma mailom cez kontaktný formulár alebo prostredníctvom sociálnych sietí. Odpoviem Vám čo najkratšom čase. 

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram
bottom of page